رندر قاب آیفون ۱۱ مکس لو رفت

رندر جدیدی از قاب آیفون ۱۱ مکس لو رفته است. همانطور که می دانید این گوشی هوشمند جدید اپل به دوربین اصلی سه گانه مجهز می شود. در ادامه با ترنجی‌ همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

اوایل ماه جاری میلادی شاهد انتشار قاب های آیفون 11، آیفون 11 مکس و آیفون 11R توسط شرکت Olixar بودیم. این محصولات روی پنل پشتی خود از المان مربعی شکل برای قرارگیری سنسورهای دوربین و فلاش LED بهره می برند. آیفون 11 و آیفون 11 مکس از دوربین اصلی سه گانه بهره می برند و آیفون 11R به دوربین اصلی دوگانه مجهز می شود.

امروز رندرهای آیفون 11 مکس لو رفته است. بر اساس این رندرها، پرچمدار آینده اپل همچنان به پورت لاتنینگ مجهز می شود. در گذشته تعدادی از گزارش ها به جایگزینی پورت لایتنینگ با USB-C اشاره کرده بودند. این شرکت در جدیدترین تبلت های خود از سری پرو، از پورت USB-C استفاده کرده است. در گذشته اطلاعات منتشر شده از iOS 13 به کابل تایپ سی اشاره داشت.

علاوه بر این پورت، شایعات به حضور شارژر 18 واتی در جعبه این گوشی هوشمند اشاره می کنند. در حال حاضر گوشی های هوشمند این برند دارای شارژر 5 واتی در جعبه خود هستند. این محصولات همچنین از شارژ بی سیم معکوس پشتیبانی می کنند.

گزارش ها به ظرفیت باتری این گوشی های هوشمند اشاره کرده اند. انتظار می رود ظرفیت باتری آیفون 11 مکس در محدوده 3491 تا 3650 میلی آمپر ساعت باشد. آیفون 11 به یک باتری با ظرفیت 3189 تا 3322 میلی آمپر ساعت مجهز شود و آیفون 11R از باتری 3089 میلی آمپر ساعتی بهره می برد.

قدرت آیفون های 2019 توسط چیپست اپل A13 تامین می شود (احتمال رونمایی از آیفون های 2019 در اواخر ماه سپتامبر). این پردازنده توسط معماری 7 نانومتری توسعه یافته است. انتظار می رود آیفون های 2020 دارای پورت USB-C باشند.

نظر شما درباره طراحی احتمالی آیفون ۲۰۱۹ چیست؟

منبع : ترنجی