طعم خانه‌ای بی‌عیب و نقص با کبال

لابد برای شما هم اتفاق افتاده که برای یک مشکل کوچک ساختمانی مثل تعمیر کولر، هواگیری شوفاژ یا رنگ‌آمیزی منزل و حتی کارهای بزرگ‌تر مثل ایمن‌‌سازی یا خدمات پیمانکاری ساختمان، روزها به دنبال فردی قابل اعتماد و متخصص بگردید و در نهایت به دلیل عدم دسترسی به انتخاب‌های متعدد، یا از خیرِ انجام کار بگذرید یا خودتان انجام دهید یا به سراغ همان یک انتخاب همیشگی بروید.

طعم خانه‌ای بی‌عیب و نقص با کبال

خوشبختانه در عصر فرمان‌روایی فناوری، برای هر مشکلی راه‌حل مناسبی وجود دارد؛ کبال که در ادامه‌ی مطلب قرار است با آن‌ آشنا ‌شوید، هدف خود را تغییر این دیدگاه و خلق تجربه‌های جدید و متفاوت با آن‌چه در ذهن داریم، معرفی کرده است.

در توضیح معنای کبال در وب‌سایت این شرکت آمده است که کبال به معنای ریسمانی است که از لیف خرما می‌بافند و در گذشته برای اتصال تیرها به ستون‌ها در سازه‌های چوبی استفاده می‌شده است. پس به طور خلاصه کبال عامل استحکام یک اتصال است؛ اتصال ستون‌هایی که می‌تواند زیربنای ساختمانیِ یک زندگی شاد و آرام باشد. پس در همین گام اول، انتخابِ نامی مرتبط با فعالیت برند، نشان از دقت نظر و نکته‌‌سنجی بنیان‌گذاران این برند دارد.

کبال یک سامانه‌ی درخواست آنلاین خدمات ساختمانی است که با هدف ارائه‌ی خدمات ساختمانی در بستر وب و اپلیکیشن، از مرداد ماه سال ۹۶ به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است.

سامانه‌ آنلاین خدمات ساختمانی کبال، با در اختیار داشتن مجموعه‌ي بزرگی از متخصصان حرفه‌ای و کارآمد خدمات ساختمانی، خدمات متعدد پایداری را در زمینه‌های زیر به شما ارئه می‌کند:

نقاشی ساختمان
چوب و MDF
نصب پارکت
نصب کف‌پوش
نصب کاشی و سرامیک
نصب کاغذ دیواری
اصلاح دیوار و سقف کاذب با کناف
تاسیسات مکانیکی
تاسیسات برقی
نظافت منزل، راه پله و اداره‌ها

به زبان ساده، کبال متخصصان مورد اعتماد و تایید‌شده‌ را در این رشته‌ها به متقاضیان این خدمات متصل می‌کند و برای این کار از بستر اینترنت بهره می‌گیرد.

متخصصان در کبال بعد از بررسی‌های متعدد، از نظر سوءپیشینه و کیفیت کار، تایید و وارد سامانه‌ی کبال می‌شوند. مراحل مصاحبه و جذب متخصصان در کبال سخت‌گیرانه است، چرا که اعتمادکردن سخت است و تیم کبال معتقدند امنیت مشتریان اهمیت زیادی دارد و مهم است که که چه کسی وارد حریم خصوصی شما می‌شود.

شما می‌توانید هر کدام از دسته‌های مورد نظر خدماتی خود را در وب‌سایت انتخاب کنید. برای شناخت بهتر از نیاز شما و معرفی مناسب‌ترین متخصص، پرسش‌هایی در هر زمینه مطرح شده است. بعد از پاسخ به آن‌ها، می‌توانید ثبت‌نام و سفارش خود را ثبت کنید.

به گزارش ویرلن؛ برای استفاده از خدمات کبال و بعد از ثبت سفارش رایگان می‌توانید رزومه‌های متخصصان پیشنهادی کبال را در هر کدام از دسته‌بندی‌ها مشاهده و براساس آن متخصص دلخواه خود را انتخاب کنید.

کبال چند وقتی است که دو اپلیکیشن متخصص و مشتری را طراحی و روانه‌ی بازار کرده است. اپلکیشن مشتری دسترسی شما به متخصصان و فرایند ثبت سفارش را آسان می‌کند؛ به این ترتیب با نصب اپلیکیشن، هر زمان که اراده کنید، خانه‌ای بی‌عیب و نقص و چشم‌نواز خواهید داشت.

تیم کبال معتقد است که کار، پس از انجام خدمت تازه شروع می‌شود؛ سیستم امتیازدهی و ثبت نظر در اپلیکیشن مشتری کبال، دلیلی بر این مدعای برند است. سیستم امتیازدهی به متخصصان یکی از امکاناتی است که بالا بردن کیفیت خدمات و ضریب اعتماد به کبال را افزایش می‌دهد؛ این بار کیفیت و استاندارد خدمات را شما تعریف می‌کنید.

خیلی از ما فکر می‌کنیم، برای نو کردن خانه و تغییر دکوراسیون وقت نداریم و گاه هم هزینه‌های بالای این تغییرات، ما را از اندیشیدن به آن باز می‌دارد؛ پس فقط به تمیز کردن خانه اکتفا می‌کنیم و نوروز نصفه و نیمه به خانه‌های ما می‌رسد. اما کبال برای نوروز راه‌حل متفاوتی در نظر گرفته است و باور دارد می‌توانیم در زمان کوتاه و با قیمت مناسب و بهینه، خانه‌هایمان را نو کنیم. این طرح تا تاریخ ۲۰ اسفند ارائه می شود و خدمات زیر را شامل می‌شود:

طراحی داخلی
نقاشی دیوار و سقف سالن پذیرایی
نقاشی کامل منزل
ایجاد تنوع با کاغذ دیواری روی دیوارهای سالن و اتاق خواب
نو کردن دیوار اتاق کودک با طرح کودکانه (کاغذ دیواری)
پوشش کف سالن پذیرایی با پارکت لمینت با قرنیز
پوشش کف سالن پذیرایی با کف‌پوش قطعه‌ای
تعویض درهای کابینت همراه با یراق‌آلات
تعویض رویه کابینت (صفحه)
کاشی بین کابینتی
کاشی و سرامیک سرویس
خدمات نظافت منزل، راه پله و اداره‌ها

کلام آخر این که کبال ترکیب هماهنگِ تخصص، حرفه‌ای بودن و امنیت را، یک‌جا، در بستر اینترنت به خانه‌ها آورده است. برای نصب اپلیکیشن کبال کلیک کنید.

 

منبع : کجارو